Winter in de Schelleboom 2018

Iedereen heeft zijn tradities rond kerst en H19, Centrum voor de Kunsten, heeft sinds een aantal jaar ook een traditie. Twee winterse voorstellingen voor de kerstvakantie begint. ‘Winter in De Schelleboom’ is uitgegroeid tot een evenement met dans, zang en toneel waar cursisten de kou van de winter verwarmen met hun podiumkunsten in het gezellige Schelleboom theater. Ook dit jaar presenteren cursisten van H19 graag hun kunsten in een kerstvoorstelling. Cursisten van On Stage (theater), The Leftovers (zang), Choque en Choqueproof (dans) verwelkomen u in Theater de Schelleboom.
Dit jaar is het gebaseerd op het verhaal van het meisje met de zwavelstokjes. U kent het verhaal van het dakloze meisje op oudejaarsavond vast nog wel. De 26 deelnemende cursisten zorgen ervoor dat u al helemaal in de kerststemming komt, ook al loopt niet ieder verhaal goed af….

H19 voegt bij het theaterspel, met live zang en zorgvuldig gekozen nummers, en passende dansstukken die op zichzelf al emoties losmaken en geheel eigen dimensie aan toe!
Kunt u niet op vrijdag 21 december?